Květen 2010

Fotka Jaspera a Cullenů z nového TV spotu

28. května 2010 v 15:50 | Ann |  Eclipse
Viděli jste nový TV spot? Cullenovi jsou tam asi sekundu, ale máme z toho fotku :) Působivé :P
Co se týká blogových záležitostí, vážně mi nemusíte psát, že nemáte čas, to není nutné, stačí, když napíší zájemci :))
lovely-jackson.blog.cz

Což takhle kdybyste mi helfli?;)

26. května 2010 v 13:39 | Ann |  Správa blogu
lovely-jackson.blog.cz
 Mám teď trochu krizové období a nechci, aby to dopadlo s blogem tak, jak před půl rokem (dlouhatánská pauza).
Proto jsem se rozhodla, že "najmu" nějakého spolublogaře. Klidně vás může být i víc, uděláme školu hrou:D. Plácám nesmysly.
Nebudu zatím psát žádné podmínky, uvidíme až, pokud se někdo ozve.:) Jestli ne, tak to budu muset nějak utáhnout sama, ale každopádně nekončím :)

Scan - Nylon Guys

26. května 2010 v 13:28 | Ann |  Magazine scans
Pamatujete si, jak se rozebíralo, že Jackson nafotil photoshoot pro Nylon magazine? Samotné fotky se ještě neobjevily, ale máme tu první scan:)
LJ

FrontRowFanz: 100 Monkeys Exclusive Outtakes

23. května 2010 v 10:21 | Ann |  100 Monkeys
Podlouhé době se opičky zase ozvaly :)). Užijte si video, je v něm celá kapela, ale Jackson tu figuruje a mluví nejvíc;) Dokonce i sám zpívá.


Cullenovi se vrátí v "Breaking Dawn"

23. května 2010 v 10:04 | Ann |  Články
lovely-jackson.blog.cz

Summit Entertainment potvrdil, že všichni členové upírské rodiny Cullenů se vrátí v závěrečném čtvrtém pokračování ságy, v Rozbřesku.
Green jako Alice, Rathbone jako Jasper, Lutz jako Emmet, Facinelli jako Carlisle, Reaser jako Esme, a Reed jako Rosalie. Takže jsme zachráněni :P

Official ‘Eclipse’ Board Game Scans

23. května 2010 v 9:25 | Ann |  Eclipse
Karty, které tu byly jak k Twilight, tak k New Moon se už objevily i k Eclipse. Já vám přináším samozřejmě jen ty s Jasperem, musím říct, že si od ostatních dílů dost polepšil, výrazně mu narostl počet kartiček :))
Nejdůležitější je, že je tu plno nepoznaných okamžiků z filmu. Dokonce Jasper jako voják apod. Mám z toho velkou radost :))) Děkuju jacksone-rathbone.com

Nový Cullens plakát !!

22. května 2010 v 10:13 | Ann |  Eclipse
Plakát je vskutku úžasný, ale nechápu, proč, když je Jasper v tomhle díle poměrně důležitý, je nastrčený až někde vzadu. To mě trochu navztekává. Ale konečně to tam všem Cullenovým opravdu sluší, dokonce i Edward vypadá dobře. :P
Obří velikost v celém článku.
LJ

Saturday Night Magazine scans

21. května 2010 v 14:49 | Ann |  Magazine scans
Fotky už tu jsou zveřejněné jako photoshoot, ale scany dodávám až teď. :) Jackson se Saturday Night magazine mluvil o své roli v Eclipse a Airbenderovi, např. se v rozhovoru můžete dozvědět, že kvůli postavě Sokky dva měsíce trénoval Kung fu. Takže si rozhovor užijte:)
Mimotechnická poznámka, na titulce SNM se objevila Nikky Reed.

Airbender > BookScans

21. května 2010 v 14:33 | Ann |  The Last Airbender
Jde snad o jakousi knížku k filmu The Last Airbender? Myslím, že je to něco podobného, co se objevilo např. i k New Moonu.Každopádně vám přináším scany s Jacksonem !
(nejvíc u mě boduje ten 5.)
LJ

Sokka still

20. května 2010 v 15:55 | Ann |  The Last Airbender
Zase něco nového ohledně filmu, vtipná fotka Sokky. Jacks je tu trošku jako nějaký pastevec. No dobrá, dejme tomu, i tohle mu odpustíme;)
Co se týká blogu, nezanedbávám schválně, ale jsem nachcípaná, krk mi asi upadne a musím si šetřit nějakou energii na školu. Každopádně, o novinky nepřijdete, jen mě musí do soboty oželet mé spřátelené stránky.
lovely-jackson.blog.cz

Photo session #9 (Jacks pro Saturday Night Magazine)

18. května 2010 v 17:14 | Ann
Né že by mě nebavily nové fotky, ale čeho je moc, toho je příliš. Prosila bych o menší přestávečku:)). Kromě fotek vyšel v SNM samozřčejmě také rozhovor. Tradičně se rozebíral The Last Airbender a Jacksonova role Sokky. Vzhledem k tomu, že rozhovor tu už dlouho žádný nebyl, měla bych se posnažit s překladem:)
Fotky jsou opět ještě s Jacksonovými dlouhými vlasy. Nejsou špatné, ale nepatří k nejlepším:) Díky bohu jsou jen dvě. Další padesátku bych asi nepřežila.
lovely-jackson.blog.cz

Jackson "Charlie Chaplin" photoshoot ( photo session #8)

16. května 2010 v 17:29 | Ann
Jako by mi těmi novými photoshooty chtěli vyjít vstříc, když zrovna upravuju galerii;) Kochejte se bonbónci, Jackson jako Charlie Chaplin a nejobsáhlejší photoshoot session v Rathbone dějinách :P (OMFG 58 fotek !!!) Taky je to v době, než se Jacks ostříhal, ale tady ty dlouhé vlasy vůbec nejsou na škodu:) Ovšem za ty ublíznutý fotky na konci bych vraždila!
Omluvte mě za nahrání na imagebam, ale pokud bych toto všechno nahrála do blogové galerie, tak bych se tam za chvíli nemohla hnout, snad to pochopíte:)

free image host free image host free image host free image host free image host


Tak mě tedy následujte drahouškové

16. května 2010 v 12:45 | Ann |  Správa blogu
LJ - banner by Bessie
Nerada moc často řeším blogové záležitosti, když je možnost přidávat novinky ohledně Jacksona. To teď není. Takže GO.

1. Včera jsem vyrukovala s nápadem ohledně TWITTERU. Už jsem si ho pořídila. Pokud se vám můj nápad líbil, hledejte mě pod nickem MsAnn13 nebo jednuduše klikněte sem .

2. Určitě jste si všimli "funkce" video of month v mém dvojitém menu (díky Enny). Video by se mělo měnit každý měsíc, trochu nestíhám:). Po nějaké době budete video měsíce vybírat vy, ale nevím, jestli by se to uchytilo už teď, takže zatím bude volba jen na mě:). Nové video se objeví první den v červnu.

3. Kompletně jsem zpravila rubriku photoshooty. Je to přehlednější a chystám se doplnit všechny sessiony. Pokud nebudou novinky:)

4. Koncem května (28.5.) nás čeká další koncert 100 Monkeys. Až mi přestane blbnout blog, najdete všechny takovéto termíny v menu.

5. Na programu je snaha o větší komunikaci s vámi. Moc si vážím vašich názorů, chci aby jste mi psali, když se vám nebude něco líbit. Napište to kamkoli pod článek, nebo jak jsem v prvním bodě psala, na twitter.

Uf, snad jsem na nic nezapomněla.

Follow me on Twitter?

15. května 2010 v 22:11 | Ann |  Autorka píše
lovely-jackson.blog.cz
Je to jen takový nápad. Nevím, kolik z vás má na Twitteru účet, kolik z vás ho používá a kolik z vás by vůbec mělo zájem můj účet sledovat:)).
Docela bych uvítala, kdyby jste se k tomuto vyjádřili. Ráda bych s vámi komunikovala i jinak než přes komentáře. Na twitteru můžu snadněji podávat rychlé informace, má to každopádně své výhody. Jestli by jste o to měl někdo zájem, napište. Dám vědět, pod jakým nickem mě tam najdete:)

Jinak strašně děkuji za dnešní přepychovou návštěvnost, ohromně si toho vážím (:

Nejnovější exkluzivní photo session Jacksona ( photo session #7)

15. května 2010 v 16:08 | Ann
LJ-jáci, musím se přiznat, že teď doopravdy valím oči. Vůbec netuším, pro koho Jackson fotky fotil, vůbec netuším, jak jsou staré a kdy se fotily. Jejich celkový počet je podle jistých španělský stránek 51!!! Očekávala jsem fotky pro Nylon, bohužel, nikde nemůžu najít potřebné informace. Taky se bohužel zatím neobjevilo ani slibovaných 51 fotek, ale pouze pět. Jestli někdo máte informace které mi chybí, tak sem s nimi!
Čekám taky, až se fotky objeví bez popisků. Jediné co vám k tomu v tuto chvíli můžu říct je, že jsou nehorázně sexy !!!
HQ na imagebamu, v celém článku menší velikosti.


Senior Skip Day (Velký maturitní mejdan) - pár slov od Ann

15. května 2010 v 15:47 | Ann |  Senior Skip Day
lovely-jackson.blog.cz
Jak už dobře víte, je mým zvykem podívat se na nějaký Jacksonův film a poté o něm napsat pár řádků. S poslední "recenzí" na film Dread jste byli spokojení, takže myslím, že je čas, zahltit vás dalším infem:)

Senior Skip Day, u nás překládaný jako velký maturitní mejdan, je typická teenagerovská komedie, jejíž děj se točí kolem maturitního ročníku a v tomto případě kolem maturitního mejdanu. Nečekejte žádný hlubokomyslný film, nečekejte ani originální námět:). Doporučuju pustit si SSD po náročném dnu, kdy se vyčerpaní svalíte do křesla a necháte se oslňovat mlaďoučkým Jacksonem z roku 2008:P

Jackson nafotil photoshoots pro Nylon !

15. května 2010 v 10:24 | Ann |  Články
Dostane se Jackson konečně na titulku? Objevila se informace, že nafotil pfotoshoot pro časopis Nylon a spekuluje se, že se možná objeví na coveru. Dokonce nám internet poskytl i exkuzivní "Behind the scenes" fotku z focení samotných shootů. Na ty další si budeme muset počkat, dokud se zmiňované číslo Nylonu neobjeví na novinových stáncích;)
lovely-jackson.blog.cz

Beztagový plakát

13. května 2010 v 19:56 | Ann |  The Last Airbender
Dnes jen taková hovadinka, nemám sílu na překlady ani podobné náročnosti, přijela jsem domů teprve před chvílí, mám za sebou hlídání naší výstavy, vystoupení tanečního oboru (tentokrát už jen jako divák) a ještě jsem byla se psem běhat. Takže grogy:)
Kromě oficiálního plakátu Sokky se objevila i fotka, která je bez tagů a popisů k premiéře:) Dokonce i v HQ.
lovely-jackson.blog.cz

Girlfriend: Dvě nové stills Russe + behind the scenes

12. května 2010 v 18:19 | Ann |  Girlfriend
Hurá, hurá, menu jede a byly odhaleny další dvě stillsky + jedna fotka z natáčení. Takže se vážení pokochejte a zanechte mi svůj komentář:). Jinak do budoucna chystám menší kotrolu spřátelených stránek..
lovely-jackson.blog.cz

Nový Girlfriend stills !!

12. května 2010 v 9:53 | Ann |  Girlfriend
Konečně se zase něco hnulo! Už jsem si začínala myslet, že se snad nových informací ke Girlfriend nikdy nedočkáme. Jacks tu vypadá jako pořádný drsňák, přesně odpovídá režisérově popisu:)
Jen tak mimochodem, také se vám nezobrazuje moje menu?? Vždy mi naskočí až rozkliknu nějaký článek... co to je za manévry??
EDIT: Menu mi odskočilo kamsi doprdele až na konec stránky. Takže než se to opraví, musíte se orientovat dole :P
lovely-jackson.blog.cz