Girlfriend

Official ‘Girlfriend’ TIFF Trailer

6. září 2010 v 14:05 | Jane
Objevil se officiální trailer k filmu Girlfriend(možná jste ho už viděli).Musím říct že to vypadá přinejmenším zajímavě.Z ukázek můžeme vidět že Jackson opět odvedl skvělý herecký výkon.Určitě si na film počkám a ráda se na něj podívám :)

Girlfriend: Dvě nové stills Russe + behind the scenes

12. května 2010 v 18:19 | Ann
Hurá, hurá, menu jede a byly odhaleny další dvě stillsky + jedna fotka z natáčení. Takže se vážení pokochejte a zanechte mi svůj komentář:). Jinak do budoucna chystám menší kotrolu spřátelených stránek..
lovely-jackson.blog.cz

Nový Girlfriend stills !!

12. května 2010 v 9:53 | Ann
Konečně se zase něco hnulo! Už jsem si začínala myslet, že se snad nových informací ke Girlfriend nikdy nedočkáme. Jacks tu vypadá jako pořádný drsňák, přesně odpovídá režisérově popisu:)
Jen tak mimochodem, také se vám nezobrazuje moje menu?? Vždy mi naskočí až rozkliknu nějaký článek... co to je za manévry??
EDIT: Menu mi odskočilo kamsi doprdele až na konec stránky. Takže než se to opraví, musíte se orientovat dole :P
lovely-jackson.blog.cz

Girlfriend: Obecné info

5. května 2010 v 19:14 | Ann
lovely-jackson.blog.cz
Slibovala jsem vám nějaké informace ke Girlfriend. Cokoli k ději se poměrně těžko hledá, takže jsem přeložila aspoň základní informace k filmu:). Opakuji, že to je můj překlad, takže při použití nutno uvést zdroj.

Jackson Rathbone - Russ
Režie: Justin Lerner
Napsal: Justin Lerner
Datum zveřejnění: neznámé
Žánr: Drama

Stručný přehled
Mladý muž s Downovým syndromem zamilovaně sleduje mladou nezadanou matku, která je dosud nevyrovnaná se svým prchavým expřítelem

Jacksonova role
Jacksova postava Russe je popsána jako nebezpečná, žárlivá a ďábelská hlavní role, u které nevíte, jestli ho milujete nebo nenávidíte
(podle režiséra Justina Lernera)

Další herci
Amanda Plummer …. Celeste
Shannon Woodward …. Candy
Jerad Anderson …. Kenny

Maličkosti a fakta
Pro Jacksona je to poprvé, kdy co-produkuje film. Společně s ním dělají produkci i jeho dva kamarádi z kapely (100 Monkeys) Jerad Anderson a Shaun O'Banion.

100 Monkeys dokonce nabídlo pár písní pro film! Mezi nimi např. Orson Brawl (přesně tu zbožňuju :))

Jackson se zeptal režiséra, jestli by jeho postava mohla mít harmoniku. Režisér nadšeně řekl ano.

Production still - Russ

3. května 2010 v 21:25 | Ann
Už je to opravdu dávno, co nám filmaři a tvůrci Girlfriend poskytli tuto momentku Jacksona / Russe (na LJ byl hiatus, proto jsem se nedostala ke zveřejnění). Informace k filmu najdete tady (movies / Gilfriend). Přesto si myslím, že toho o filmu vím stále příliš málo, takže se pokusím zase o nějaký překlad. Vzhledem k Jayovu výroku, že se nechce nechat zaškatulkovat do určitých druhů postav by i nová postava Russe a celý film Girlfriend měl být něco pro nás zcela nového:)
lovely-jackson.blog.cz

Girlfriend: On the Set Images

12. prosince 2009 v 20:24 | A
A ještě dnešní poslední novinky ohledně tohoto filmu. Fotek z placu si já osobně cením nejvíc a ta první je tak perfektní!

A je tu promo ke Girlfriend!

12. prosince 2009 v 20:07 | Ann
Tak jsme se dočkali! Další z očekávaných Jakcsonových snímků, o kterých toho vlastně ani moc nevíme:). Z fotky mám docela smíšený pocity, u psaní tohoto blogu se snad nikdy divit nepřestanu:P

Girlfriend: Na slovíčko s Shannon Woodward

29. srpna 2009 v 10:49 | Phoebe

Film Girlfriend se nám představí asi v roce 2010. Je nutno vědět, že Jackson si v tomto filmu nejen zahraje, ale bude jej i produkovat.
Hollywod Crash se poštěstilo mluvit s představitelkou titulní role Shannon Woodward. Woodward si zahraje Candy, bývalou lásku Jacksonovy postavy ze střední školy.

HC: Řekni mi něco o filmu Girlfriend. Líbí se ti tvá role?
SW: Girlfriend je druh podivného milostného příběhu. Myslím, že moje postava je tak trochu znepokojená a neuvěřitelně mladá maminka, která má velmi odlišné a na některých místech velmi napjaté vztahy s několika různýma lidma.

HC: Jak by jste kategorizovala film? Použijete slovo romantika?
SW: Ne, je to spíš velmi zvláštní, temné, nezávislé drama. Nechci říkat milostný příběh, ale jsou tam určité prvky. Myslím si, že jsou všechny milostné příběhy v očích jednotlivých postav. A to je určitý druh tragédie.

překlad: Phoebe / lovely-jackson.blog.cz
 
 

Reklama